ÜRETİM

Zengin ürün çeşitliliğine rağmen üretim, Hassas Plastik işletmelerinde ISO/16949 sertifika standartlarına uygun yapılır. Üretimin her aşamasında kaliteyi kontrol etmek, maliyetleri düşürmek ve tam zamanında teslimat yapabilmek için çağın en yaygın üretim metotları uygulanır. Esnek üretim teknolojilerine yapılan yatırımlar sayesinde farklı hammaddelerden, farklı ebat ve kalınlıklardaki ürünleri daha hızlı ve daha kolay imal etmek mümkündür. Ağırlıklı otomotiv endüstrisine hizmet veren Hassas Plastik, PLC kontrollü Vakumlama (Thermoforming) yöntemini kullanmaktadır. Bu tekniği, mühendislik ham malzeme takibi ve malzeme alanındaki farklı uygulamalar ile destekleyerek müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün tasarımı yapılmaktadır.

image-1 image-1 image-1

MAKİNE PARKURU

Firmamızda çeşitli ebat ve özelliklerde 13 adet PLC – Otomatik Vakum Tezgahlarımızla üretim yapılmaktadır. Bunun yanında 2 adet 5 eksen CNC Freze makinelerimizle de talep edilen ürünlerin üretimini sağlamaktayız. Ayrıca Blister imalathanemizde 2 adet Blister vakum makinesi bulunmaktadır.

Firmamız her geçen gün kendini her alanda yenileme faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bağlamda bu güne kadar süre gelen ürün yelpazesine POLİKARBON , AKRİLİK , PETG, PET gibi yeni mühendislik ürünlerini de eklemiştir.

image-1 image-1 image-1

PROSES AKIŞI

image-1 image-1